Greitos nuorodos: NT Paslaugos

Straipsniai

terasu-balkonu-betoniniu-laiptu-padengimas

Vienas iš patogiausių ir patikimų būdų suremontuoti, iš naujo padengti terasą, balkoną, betoninius lauko laiptus - tai padengimas epoksidine besiūle danga.

aktyvine-zaibosaug

Pastaruoju metu darosi populiari aktyvinė žaibosauga ir dauguma įmonių primygtinai ją siūlo. Mes atsargiai žiūrime į šią priemonę ir patariame neskubėkit jos rinktis. Šios rūšies žaibosauga išskirtinis momentas

pries-irengiant-gyvenamojo-namo-pamatus

Kam reikalingi inžineriniai geologiniai tyrimai?
Dažnai būsimiems naujakuriams iškyla klausimas - ar reikia atlikti inžinerinius geologinius tyrimus (IGT) prieš statant individualų gyvenamąjį namą? Atsakydami į šį klausimą projektuotojai ir statybininkai dažnai nebūna visiškai objektyvūs, todėl užsakovui klaustukų nesumažėja.

lietuvos-energijos-planas-silumos-vilniuje-neatpig

 Vyriausybės patvirtintas nutarimas suvalstybinti šilumos ūkį nenustebino – politikų kalbos ir veiksmai rodė, kad taip gali įvykti. Nustebino paskelbta „optimali“ Vilniaus pervedimo nuo dujų prie biokuro kaina. Ji yra kone dvigubai didesnė nei reikalinga tikslui – šilumos atpiginimui – pasiekti. Panašu, kad tikrasis tikslas – įsisavinti kuo daugiau lėšų. 

pataisos-del-saugikliu-gali-sunaikinti-zemes-rinka

Vilnius. Seime svarstomi žemės pardavimo saugikliai gali sunaikinti rinką, nes joje paprasčiausiai nebeliks konkurencijos, teigia didžiųjų žemės ūkio bendrovių atstovai.

lietuvos-energija-plesresne-nei-leo-lt

Vartotojai gali pamiršti iliuzijas, kad valstybinė įmonių grupė „Lietuvos energija“ dirba jų labui, siekia efektyvesnės veiklos ir mažesnių energijos tarifų. Atvirkščiai, bendrovė oficialiai pareiškė, kad jos tikslas – padvigubinti įmonių vertę ir auginti pelną.

verdikto-del-atomines-belaukiant

Nekalbant apie visą pluoštą svarbių klausimų – referendume tautos išsakytos valios Lietuvoje atominės elektrinės nestatyti, Fukušimos katastrofos faktorių, gamtosaugines atominių atliekų saugojimo ir kitas reikšmingas temas, šį kartą panagrinėkime tik svarbiausius ekonominės stambių energetikos procesų dalies aspektus. Manau, kad būtų prasminga susipažinti su atominės energetikos plėtra lietuviams puikai pažįstamoje šalyje – Didžiojoje Britanijoje.

vengrai-pasiruose-ginti-savo-zeme

Vengrija – vienintelė šalis Europos Sąjungoje (ES), kuri laikosi griežtos nacionalinės politikos dėl žemės ūkio paskirties žemės pardavimo užsieniečiams. Patys vengrai tikisi dėl to atsidurti Europos Tei-singumo Teisme, tačiau nusileisti dėl savo pozicijų Briuseliui jie kol kas neketina.

susimazinkime-keliskart-silumos-kainas

Daugelį Lietuvos miestų daugiabučių namų gyventojų į neviltį varo vis didėjančios sąskaitos už šildymą ir karštą vandenį. Jos pasiekė tokias aukštumas, kad ne tik pensininkai, bet ir dirbantys žmonės yra nebepajėgūs jų apmokėti.Tai - absurdiška situacija, kada žmogus didžiają dalį savo pajamų turi išleisti vien tam, kad nesušaltų. Šiame straipsnelyje pabandysim paanalizuoti šio absurdo priežastis ir pasiūlyti būdą, kaip iš jo išbristi.

lietuvos-statybininku-asociacija-investuotojus-atb

„Teisės aktai, reglamentuojantys valstybinės žemės nuomą, privalo būti keičiami“, – pareiškė Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas Dalius Gedvilas. LSA gavo informaciją apie atvejį, kai ūkio subjektas patyrė didelę žalą dėl nelogiško žemės nuomos reglamentavimo ir abejotinų teismo sprendimų.

1 2 3 4 5>>>


Deprecated: Function ereg() is deprecated in /var/www/vhosts/ntsfera.lt/httpdocs/lib/ef/ShowBanners.class.php on line 226

Lt